Nasze Social Media

OGÓLNE WARUNKI REZERWACJI POKOI HOTELOWYCH DLA KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH W HOTELU SKALITE*** SPA&WELLNESS

Niniejszy dokument reguluje zasady dokonywania rezerwacji, anulowania rezerwacji, płatności za rezerwację oraz ważności rezerwacji.

I. SPOSÓB DOKONANIA REZERWACJI

Rezerwacji pobytu można dokonać poprzez :
a) wypełnienie i podpisanie formularza rezerwacji na stronie internetowej oraz przesłanie go do Hotelu w formie elektronicznej,
b) przesłanie zamówienia rezerwacyjnego w formie pisemnej: listem poleconym, faksem lub w formie elektronicznej (e-mail),
c) telefoniczne zamówienie pobytu,
d) osobiste, pisemne potwierdzenie rezerwacji w Recepcji Hotelowej.
Po dokonaniu rezerwacji wstępnej, zgodnie z procedurą opisaną powyżej, Hotel prześle na wskazany przez Państwa adres e-mail lub numer faksu potwierdzenie rezerwacji/ (z wyjątkiem przypadku opisanego w pkt. d powyżej)

Warunkiem koniecznym dla dokonania wiążącej prawnie Hotel rezerwacji jest uiszczenie przez rezerwującego pobyt Gościa zadatku w wysokości 40% całkowitej wartości rezerwowanego pobytu w ciągu 3 dni roboczych.

Zadatek o którym mowa powyżej, winien być uiszczony na rzecz Hotelu w formie przelewu bankowego, gotówki, voucheru lub w formie obciążenia karty kredytowej za pisemną zgodą Gościa hotelowego.
Zadatek winien być wpłacony w terminie określonym na przesłanym potwierdzeniu rezerwacji.

Płatność jest rozliczona rachunkiem zwykłym [paragon] lub fakturą VAT – po wcześniejszym ustaleniu z Gościem. W przypadku braku informacji o rozliczeniu zostanie wystawiony paragon.
Za datę dokonania przedpłaty uznaje się datę uznania rachunku bankowego Hotelu Skalite

Wpłaty prosimy kierować na numer rachunku bankowego Hotelu:

BANK SPÓŁDZIELCZY W BYSTREJ
45 8133 0003 0041 7693 2000 0001

Rezerwacja nie zostanie dokonana skutecznie w przypadku braku wpłaty zadatku w określonym powyżej terminie, bądź braku środków na karcie kredytowej.

Hotel zastrzega sobie, w uzasadnionych przypadkach, prawo do wystąpienia z prośbą do Gościa Hotelowego o podwyższenie wysokości zabezpieczenia kredytowego na Jego karcie kredytowej lub o wcześniejsze uiszczenie należności za usługi hotelowe.

II. ANULOWANIE REZERWACJI

Istnieje możliwość anulowania rezerwacji, jednakże wyłącznie z ważnych powodów, uzasadnionych i udokumentowanych przez Gościa pisemnie.

A. Warunki anulowania rezerwacji
W przypadku rezygnacji z zarezerwowanego pobytu Gość zostanie obciążony opłatą za rezygnację z pobytu w wysokości:
1) na 14 dni i więcej przed planowanym przyjazdem – zadatek jest bezzwrotny i istnieje możliwość wykorzystania go na poczet rezerwacji w innym terminie, ale w ciągu 3 miesięcy od daty rezygnacji z zarezerwowanego pobytu
2) w przypadku braku przybycia „no show” bez anulowania rezerwacji – zadatek jest bezzwrotny i nie ma możliwości wykorzystania go na poczet rezerwacji w innym terminie.

B. Skrócenie pobytu
Skrócenie pobytu jest traktowane jak rezygnacja po terminie anulacji, a zatem wiąże się z uregulowaniem rachunku za cały deklarowany czas pobytu.

C. Dane Osobowe
W trakcie dokonywania Rezerwacji Pakietu przez Hotel Rezerwujący wyraża zgodę na umieszczenie swoich danych osobowych w bazie danych serwisu. Dane te będą wykorzystywane wyłącznie w celu umożliwienia przeprowadzenia pełnego procesu Rezerwacji oraz celów marketingowych zgodnie z przepisami umowy z dnia 28.09.1997 o ochronie danych osobowych.

D. Akceptacja Regulaminu
Dokonanie rezerwacji oznacza akceptację regulaminu.

III. DODATKOWE INFORMACJE
Doba hotelowa rozpoczyna się o godzinie 15.00, a kończy się o godzinie 11.00.
Podane w cenniku hotelowym ceny są cenami brutto.
Hotel Skalite***SPA&Wellness zastrzega sobie możliwość zmiany cen oraz stosowania odrębnego cennika dla okresów świątecznych, wakacyjnych i długich weekendów.
Wymagana jest wcześniejsza rezerwacja zabiegów i masaży (minimum tydzień przed planowanym przyjazdem). W przypadku zakupu pobytu z zabiegiem, masażem, pakietem spa lub voucherem kwotowym niewykorzystany zabieg/masaż/kwota nie zostanie wymieniona na inne usługi ani też nie zostanie zwrócona za nie kwota/wartość pieniężna.

Cena pokoju zawiera (poza określonymi pakietami):
- nocleg w komfortowym pokoju
- śniadanie w formie bufetu
- korzystanie z basenu z artakcjami wodnymi oraz jacuzzi
- możliwość korzystania z bezprzewodowego internetu na całym obiekcie hotelowym
- pokój zabaw dla dzieci
- plac zabaw dla najmłodszych

Dzieci do lat 5 - pobyt w hotelu (bez świadczeń) gratis.
Dostawka 120,00 zł / doba ze śniadaniem

Dodatkowe opłaty:
- opłata klimatyczna 2,40 zł / os / dzień
- obiadokolacja (poza ofertami pakietowymi)| 70,00 zł / osoba dorosła, 40,00 zł / dziecko w wieku 5-15 lat
- dodatkowe zamównia (restauracja, bar, spa i in.)

Rachunek za pobyt powinien zostać uregulowany przed planowanym terminem zakończenia pobytu, aczkolwiek z zastrzeżeniem, że okres rozliczeniowy jest nie dłuższy niż 7 dni.

Oferty SpecjalnePolecane pakiety

Powered by hotelsystems.pl

Bezpieczny hotel